Home

Krvavá sklizeň 2

Krvavá sklizeň (2007) ČSFD

2. 7. 2021, 2:15; Film USA (2007) High Definition, širokoúhlé. Režie: S. Hopkins Hrají: H. Swanková, D. Morrissey, A. S. Robbová, S. Rea, I. Elba, D. Jensen 65,3 Krvavá sklizeň Poměrně dobrý horor, který nabídne notnou dávku napětí a velice tajemnou atmosféru. Hlavní výhodou děje je, že působí poněkud záhadně a místy dost strašidelně, ikdyž na druhou stranu se musí film brát s nadsázkou, neboť někdy působí až moc nadpřirozeně Krvavá sklizeň přesně seděla jeho stylu a měl skoro okamžitě představu o tom, jak by to chtěl natočit. Zároveň se mi líbila představa práce s Hilary, takže se to všechno sešlo. Z prvotních diskuzí vzniklo mezi Swank a režisérem pevné profesionální pouto Popis. Křesťanská misionářka Katherine Winter ztratila svou víru v Boha poté, co její rodina za tragických událostí zahynula. Opustí proto křesťanství a začne se věnovat oboru vyvracejícímu náboženské fenomény - vědě. Zanedlouho se z ní stane uznávaná odbornice, kterou jen tak něco nezaskočí. Jednou je pozvána.

Název souboru: Krvavá sklizeň ~ (2007) HD cz Velikost: 2.53 GB Datum nahrání: 30.11.2020 Délka: 01:29:3 Katherine Winter (Hilary Swank) nevěří na zázraky - jediné, čemu věří, jsou fakta. Poté, co během misionářské práce v Súdánu ztratila svoji malou dceru a manžela a život se jí tak obrátil naruby, hledá Katherine odpovědi spíše pomocí vědeckých důkazů, než v modlitbách. Jako univerzitní profesorka se v první. Ulož.to je československou jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí

Left 4 Dead 2 Krvavá sklizeň(část 2) - YouTub

Krvavá sklizeň. Horor USA, 2007, 99min Katherine v sobě musí probudit původní víru v Boha, aby se postavila temným silám. Režie: Stephen Hopkins Hrají: Hilary Swank, David Morrissey, Idris Elba, AnnaSophia Robb, Stephen Rea, William Ragsdale, a další. Krvavá sklizeň je další ze zásoby dobrodružství na webu připravované Dračí hlídky. Označuje se za akční detektivku a vznikla jako turnajové dobrodružství, které bylo potřeba dohrát za 2,5 hodiny času. Dobrodružství je to teda malinké a svižné Televizní program českých i zahraničních stanic. Oblíbené pořady, seriály a filmy včetně hodnocení v TV programu na dnešek, zítřek a dalších 14 dní (The Reaping) Najde profesorka Hilary Swank racionální vysvětlení podivných úkazů připomínajících deset biblických ran? USA 2007, horror. Hrají Hilary Swank, David Morrissey, AnnaSophia Robb, Stephen Rea, Idris Elba, William Ragsdal a další. Režie St..

Krvavá sklizeň.2007 CZ dabing HQ avi.avi 0. 01:35:15 708.8 MB. Krvavá sklizeň 2007 CZ dabing HQ avi.avi. Krvavá sklizeň (2007) ( režie: Stephen Hopkins hrají: Hilary Swank, Eddie J. Fernandez, Andrea Frankle) Filmy, seriály a pořady (99) Články (81) Videa (20) V názvech: 1. Krvavá sklizeň (2007) částečná shoda: 2. Krvavá léta (2017) 3..

Krvavá sklizeň [The Reaping] - 20%. Hilary Swanková hraje profesorku, která se zabývá tím, že odhaluje přirozené příčiny událostí, které věřící v různých částech světa označují za zázraky. Například když se někde v Latinské Americe díky zemětřesení otevře hrobka jakéhosi kněze a jeho mrtvola začne. Stahujte rychle přes Datoid.cz! Pomocí propracovaného vyhledávání si u nás každý jednoduše najde a stáhne to, co hledá. Jednoduše, spolehlivě a hlavně rychle Krvavá sklizeň. Zobrazit všechny (7) Nahrát obrázek. The Reaping. Další název: Desať božích rán (SK) Žánr: thriller / horor. Země: Spojené státy americké. Krvavá sklizeň je horor z roku 2007, spadající do žánrů horor, thriller a gotický. V hlavních rolích Hilary Swank, David Morrissey a Idris Elba. Režie: Stephen HopkinsKřesťanská misionářka Katherine Winter (HILARY SWANK) ztratila svou víru v Boha poté, co její rodina za tragických událostí..

Trailery: Krvavá sklizeň: Trailer 2 Diskuze MovieZone

Film Krvavá sklizeň sice spojuje se zde nedávno recenzovaným snímkem Krvavá hostina podobný název a také žánr hororu, jinak si lze však jen obtížně představit dva odlišnější filmové tituly. Zatímco Krvavá hostina zůstala pouhou akční podívanou na rádoby děsivý střet nesourodé skupiny lidských individuí s neznámými monstry, novější Krvavá sklizeň. Krvavá sklizeň trailer. Krvavá sklizeň online (Slovensko) iTunes. Zvuk: původní znění Titulky: anglické Obraz: HD + SD Online od: 9. 11. 2018 9,99 € nákup. Přehrát. Krvavá sklizeň hodnocení.

15. 4. 2019, 2:20; Film USA (2007) stereo vysílání, širokoúhlé. Režie: S. Hopkins Hrají: H. Swanková, D. Morrissey, A. S. Robbová, S. Rea, I. Elba, D. Krvavá sklizeň a první rivolka. Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny: Sem patří výhradně obrázky vašich vlastních prací daného typu či vytvořených danou technikou. Nepatří sem obecná diskuze o technikách! Příspěvků: 38 • Stránka 1 z 2 • 1, 2 (The Reaping) Hilary Swank ztratila víru v Boha poté, co její rodina za tragických událostí zahynula. Stala se z ní uznávaná odbornice na vyvracení domnělých božích zázraků. Když se ale v malém městečku v Luisianě řeka náhle zbarvila do ruda, objevuje žena stále podivnější stopy, naznačující jejich nadpřirozený původ.. Nejnovější filmový trailer k filmu Krvavá sklizeň / The Reaping (2006) právě na vaší obrazovce Krvavá sklizeň přesně seděla jeho stylu a měl skoro okamžitě představu o tom, jak by to chtěl natočit. Zároveň se mi líbila představa práce s Hilary, takže se to všechno sešlo. Z prvotních diskuzí vzniklo mezi Swank a režisérem pevné profesionální pouto. Stephen Hopkins je tak chytrý, výmluvný a současný.

Krvavá sklizeň, pátek, 2

Název souboru: Kukuřičné děti: Krvavá sklizeň Velikost: 571.34 MB Datum nahrání: 1.12.2018 Délka: 01:21:2 Diablova žatva / Krvavá sklizeň (2007) Online Film Zadarmo ⭐ SK DABING. ⚡ Sledujte vždy zadarmo! Krvavá sklizeň je výstupem z vyšetřování obvinění, že v čínských věznicích jsou živým vězněným stoupencům Falun Gongu odebírány orgány. Zmíněné video David Kilgour je bývalý kanadský prokurátor, Secretary of State (tajemník ministra zahraničí) a nositel Masarykovy ceny, kterou mu udělilo Sdružení. (486) Na zámku (426) Nebezpečné vztahy (1547) Námořní vyšetřovací služba (837) Oggy a Škodíci (933) Ordinace v růžové zahradě 2 (1043) Ostříháno (535) Panorama (431) Policie Hamburk (655) Prostřeno Krvavá sklizeň vděčně zapadá do evangelikálních 1) nálad, jež stále více prostupují americkou společností. Jaké by to bylo krásné, kdyby Pánbůh seslal deset ran egyptských také na nás a prokázal tím svou existenci! Věřící se teď mohou zasnít alespoň v kině. Konvenovat jim zajisté bude i dějová kostra

Kompletní obsazení snímku Krvavá sklizeň - Reaping, The najdete zde Horor USA (2007). Katherine ztratila víru v Boha poté, co její rodina za tragických událostí zahynula. Stala se z ní uznávaná odbornice na vyvracení domnělých božích zázraků. Když se ale v malém městečku v Luisianě řeka náhle zbarvila do ruda, objevuje žena stále podivnější stopy, naznačující jejich nadpřirozený původ.. Český název: Krvavá sklizeň Premiéra: 05.04.2007 Žánr: Thriller, Horor Země původu: USA. Křesťanská misionářka Katherine Winter (HILARY SWANK) ztratila svou víru v Boha poté, co její rodina za tragických událostí zahynula. Opustí proto křesťanství a začne se věnovat oboru vyvracejícímu náboženské fenomény - vědě Krvavá sklizeň | The Reaping | 2006 US premiéra: 06.04.2007 CZ premiéra: 26.04.2007. Stephena Hopkinse - by se kvůli filmům Predátor 2, Zděšení a Život a smrt Petera Sellerse pár měďáků vsadit dalo. Horší to je s výsledkem práce skvadry šesti scenáristů - Jacob Estes, Carey Hayes, Chad Hayes, Christopher Markus.

Stephen Rea, Krvavá sklizeň (2007) Film ČSFD.cz, Stephen Rea filmy ČSFD.cz, filmografie z ČSFD.c Krvavá sklizeň Mračna kobylek. Krev místo vody. Z nebe prší oheň. Jste připraveni na Krvavou sklizeň? Bývalá misionářka Katherine Winter (dvojnásobná držitelka Oscara® Hilary Swank) objasňuje moderní zázraky a vnáší vědecké světlo do světa pověr a podvodů SMS.cz - Krvavá sklizeň (2007) - Film USA - hodnocení. do 15 let 16 - 25 26 - 35 36 - 45 nad 46 let Celkem; Muž : 7 (2) 5.5 (122) 5.6 (177 Krvavá sklizeň [The Reaping] - 20% Hilary Swanková hraje profesorku, která se zabývá tím, že odhaluje přirozené příčiny událostí, které věřící v různých částech světa označují za zázraky. Například když se někde v Latinské Americe díky zemětřesení otevře hrobka jakéhosi kněze a jeho mrtvola začne.

Krvavá sklizeň - Tržby a návštěvnost. The Reaping 2007-04-26 Warner Bros USA 2007-04-05 Warner Bros. Pictures Horory Stephen Hopkins Hilary Swank, Idris Elba, AnnaSophia Robb, Andrea Frankle, William Ragsdale, John McConnell, David Jensen 3618 Trailer filmtoro.cz imdb.com Krvavá sklizeň synopsis Krvavá sklizeň 2007 csfd celý film Křesťanská misionářka Katherine Winter (HILARY SWANK) ztratila svou víru v Boha poté, co její rodina za tragických událostí zahynula. Opustí proto křesťanství a začne se věnovat oboru vyvracejícímu náboženské fenomény - vědě Krvavá sklizeň. Křesťanská misionářka Katherine Winter (HILARY SWANK) ztratila svou víru v Boha poté, co její rodina za tragických událostí zahynula. Opustí proto křesťanství a začne se věnovat oboru vyvracejícímu náboženské fenomény - vědě. Zanedlouho se z ní stane uznávaná odbornice, kterou jen tak něco nezaskočí Nová DVD - Hannibal - Zrození, Divočáci i Krvavá sklizeň Hannibal - Zrození Prequel k dobře známým příběhům geniálního psychiatra a kanibala v jedné osobě - Hannibala Lectera začíná za druhé světové války.V Litvě jednoho kluka připravila válka o oba rodiče a sestru

Stephen Hopkins (* 1. října 1958, Jamajka) je americký režisér, producent a scenárista.Znám je hlavně akčními filmy (v současnosti se však od akčních filmů mírně odklonil). Jeho nejznámějšími filmy jsou Noční můra v Elm Street 5: Dítě snu (1989), Predátor 2 (1990), Rozsudek noci (1993), Lovci lvů (1996), Ztraceni ve vesmíru (1998), Život a smrt Petera Sellerse.

Krvavá sklizeň (2007) - The Reaping - FDb

Dopravné po ČR nad 1500 kč ZDARMA / Dopravné na Slovensko nad 2500 kč ZDARM Podobné filmy jako Krvavá sklizeň Které filmy jsou něco jako The Reaping? Nabídneme ti nejlepší doporučení. Zpět na profil. 56. Napětí The Power | 2021 | Velká Británie | Horory Hrají: Rose Williams, Emma Rigby, Charlie Carrick, Gbemisola Ikumelo, Paul Antony-Barber, Clara Read, Diveen Henry Není nikde online.

Video: Krvavá sklize

Krvavá sklizeň (2007) Galerie - Z filmu ČSFD

 1. Režisér a scénárista Mel Gibson po úspěchu svých filmů Statečné srdce a Umučení Krista představuje další počin s názvem Apocalypto. O filmu se hodně namluvilo už během jeho natáčení a spolu s několika dalšími filmovými projekty patřil mezi ostře sledované vlaky. Tato recenze vám, doufám, napoví, o čem film vlastně je a o čem rozhodn
 2. Film z roku 2007 s originálním názvem The Reaping. Krvavá sklizeň je horor, thriller film z USA
 3. Krvavá sklizeň 2007 Horor,thriller-Hilary Swank, David Morrissey, AnnaSophia Robb, Stephen Rea, Idris Elba...CZ.dab.avi 0; Rozlišen.

David Kilgour (narozen 18. února 1941, Winnipeg, Manitoba, Kanada) je bývalý kanadský politik, který zastával funkci tajemníka pro Asii a Tichomoří.Byl také oceněn Masarykovou cenou, kterou mu udělilo Sdružení Čechů a Slováků v Kanadě Krvavá sklizeň (2007) Role: Brynn Wakeman. Déjà Vu (2006) Role: Shellshocked Woman. Agent v sukni 2 (2006) Role: Isabella. I Ran Against Us (2009) Role: Patricia. Pop Rocks (2004) Role: Rocker Chick. Všechny film 2. listopadu 2018 Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder - nejtemnější díl z heptalogie A už se na nás řítí další vypulírovaný díl Hvězdných válek. Je to epizoda, kterou měli podle vlastního vyjádření herci nejradši. Zjišťuji, že o mně se to tak jednoznačně říct nedá

Krvavá sklizeň. (The Reaping) Hilary Swank ztratila víru v Boha poté, co její rodina za tragických událostí zahynula. Stala se z ní uznávaná odbornice na vyvracení domnělých božích zázraků. Když se ale v malém městečku v Luisianě řeka náhle zbarvila do ruda, objevuje žena stále podivnější stopy, naznačující. fastshare,file,share,upload. krvava-sklizen-the-reaping-2007-5.1.720p.x264-1918x1080-cz-dabing.m4 Kukuřičné děti: Zjevení. Horor USA, 1996, 85min Děti malého městečka jsou pronásledovány nevýslovným zlem, které se skrývá v polích Hľadať video, audio, obrázky a ďalšie súbory Hľadať súbory. Nahrať súbory Späť. Men Krvavá sklizeň: Have Dreams, Will Travel: Have Dreams, Will Travel: Opravdový život: Opravdový život: Jumper: Jumper: Útěk na Horu čarodějnic: Útěk na Horu čarodějnic: Surfařka: Surfařka: Můžete se též pokusit vypsat všechny vysílané filmy s AnnouSophi.

Krvavá sklizeň - Filmy s českým dabinge

Nejznámější díla - Cody Sanders | celá filmografie (2) Krvavá sklizeň (2007); Činy a sláva 3: Rozdělení (2006); Fanklub - Cody Sanders (0 Odplata - Tvůrci světů 2 Jeden z Kryštofových světů byl prodán výměnou za to, aby se mocný padouch zbavil smrtící kletby. Branou se valí pluky Temných a velká a krvavá sklizeň hříšník Krvavá sklizeň. Příběh se začíná vějířovitě rozprostírat od obvyklých studentských mejdánků, Spisovatelčiných meditací o existenci a nenucených adorací Václava Havla k realistickým drasťárnám, které si obtížně hledají publicitu, protože by se čtenář novin při jejich četbě u snídaně téměř najisto poblil hnusem Letošní sklizeň obilovin je o 15,2 procenta nižší než loni. Včetně kukuřice na zrno se očekává úroda 7,274 milionu tun obilovin. Vyplývá to z odhadu, který dnes podle stavu k 15. září zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Meziročně nižší je i úroda řepky a brambor, cukrovky se sklidí téměř stejné množství jako v loňském roce

Krvavá sklizeň ~ (2007) HD cz - online ke zhlédnutí a

 1. Jeden z Kryštofových světů byl prodán výměnou za to, aby se mocný padouch zbavil smrtící kletby. Branou se valí pluky Temných a velká a krvavá sklizeň hříšníků může začít. Kryštof Farský, geniální..
 2. KRVAVÁ SKLIZEŇ Telefonické vyšetřování, které je součástí Kilgurovy a Matasovy zprávy, se skládá z patnácti rozhovorů vedených čínsky hovořícími vyšetřovateli. Ti se vydávají za zájemce o orgány a oslovují přímo chirurgy čínských transplantačních center. Lékaři se svými zdroji zjevně nijak netají
 3. Začněte využívat služeb Hellspy.cz. Ostatní uživatelé vám pak mohou něco doporučit. Pokud máte pocit, že jste již služeb Hellspy.cz využívali zkuste se přihlasit

Temné vody jsou stejně jako Nenávist nebo oba díly amerického Kruhu hollywoodskými předělávkami japonských hororů. S Kruhem mají Temné vody společného otce, režiséra originálů Hidea Nakatu. Kuriózní je, že Temné vody jsou stejně účinné jako první americký Kruh, jakkoliv oba čerpají z jiných zdrojů: zatímco Kruh stojí na nadpřirozené zápletce a. Praha — Vernisáž výstavy obrazů, moderovaná herečkou Deborou Štolbovou (občasnou moderátorkou TV Noe), otevřela vhled do mezinárodní putovní výstavy umělců pod názvem Zhen, Shan, Ren (Pravdivost, Soucit, Snášenlivost).Výstava je součástí mezigeneračního výstavního projektu Cesty ke svobodě. Knihu 9 komentářů ke komunistické straně a brožuru Krvavá sklizeň.

Krvavá sklizeň - Reaping, The OSOBNOSTI

 1. KRVAVÁ SKLIZEŇ BLOODY HARVEST Doplněná zpráva o obviněních z odebírání orgánů praktikujícím Falun Gongu v Číně od Davida Kilgoura a Davida Matas
 2. Patří Stephen Hopkins mezi herecké hvězdy, které lákají do kin hodně diváků? Podívejte se na tržby a návštěvnost všech film
 3. Přezimují larvy 1. a 2. vzrůstového stupně nebo samičky na kořenech jabloní i na kmenech ve štěrbinách borky. Na jaře vylézají po kmenech do korun stromů. Usazují se na větvích a počínají sát. Sají na dřevnatých částech stromů, na kmenech, větvích i kořenech, výjimečně na letorostech
 4. Krvavá sklizeň je akční detektivka vzniklá jako turnajové dobrodružství, které bylo potřeba dohrát za 2,5 hodiny času. Dobrodružství je to tedy malinké a svižné. Představuje jednu vesnici, na kterou útočí záhadní strašáci, spolu s její podrobnou historií a časovou osou následných událostí. Úkolem hráčů.

Sklizeň a zpracování - jádroviny (mšice, vlnatka krvavá) 2,5 g / 10 l vody / 100 m2 / OL 14 dní (max. 1x za vegetační sezónu)- okrasné rostliny (molice skleníková, mšice, včetně mšice bavlníkové) 4 g / 10 l vody / 100 m2 / OL 3 dny (od počátku výskytu;. Branou se valí pluky Temných a velká a krvavá sklizeň hříšníků může začít. Kryštof Farský, geniální dítě mezi Tvůrci, se rozhodne hrát vabank. Sáhne po zbrani nevídaného kalibru, která má však jednu vadu na kráse: svého vynálezce připravila nejdřív o rozum, pak o život Tvůrci světů 2 - Odplata, Drescher Alex , Drescher Alex - Jeden z Kryštofových světů byl prodán výměnou za to, aby se mocný padouch zbavil smrtící kletby. Branou se valí pluky Temných a velká a krvavá sklizeň hříšníků může začít. Kryštof Farský, geniální dítě mezi Tvůrci, se rozhodne hrát vabank. Sáhne po zbrani nevídaného kalibru, která má však jednu. Krvavá sklizeň. Horor / Thriller. USA, 2007, 96 min. Křesťanská misionářka Katherine Winter (HILARY SWANK) ztratila svou víru v Boha poté, co její rodina za tragických událostí zahynula. Opustí proto křesťanství a začne se věnovat oboru vyvracejícímu náboženské fenomény - vědě Krvavá sklizeň online cz praha 2007 český Krvavá sklizeň cz dabing celý film 2007 Krvavá sklizeň celý film cz 2007 Krvavá sklizeň celý film česky 2007 cz Krvavá sklizeň sledování filmů online 2007 jak sledovat filmy Krvavá sklizeň 2007 filmy online etelka ⭐⭐⭐⭐⭐ Krvavá sklizeň premiera sbírka filmy 2007 hodinky Krvavá sklizeň 2007 online filmy streaming film.

Hledejte: krvava sklizen cz avi Ulož

 1. Krvavá sklizeň 2007 Online CZ Titulky. ★★★★☆. Krvavá sklizeň má skóre 8,6 z 10, na základě 6055 recenzí. Křesťanská misionářka Katherine Winter (HILARY SWANK) ztratila svou víru v Boha poté, co její rodina za tragických událostí zahynula. Opustí proto křesťanství a začne se věnovat oboru vyvracejícímu.
 2. [CZ] Krvavá sklizeň 2007 Ke Stažení Zdarma A 2018-03-30T19:04:00-07:00 5.0 stars based on 35 reviews ★★★★☆ Krvavá sklizeň má skóre 7,1 z 10, na základě 1621 recenzí Křesťanská misionářka Katherine Winter (HILARY SWANK) ztratila svou víru v..
 3. Krvavá sklizeň 2007 Online CZ Dabing A 2017-11-11T17:03:00-08:00 5.0 stars based on 35 reviews ★★★★☆ Krvavá sklizeň má skóre 8,3 z 10, na základě 6002 recenzí Křesťanská misionářka Katherine Winter (HILARY SWANK) ztratila svou víru v..
 4. V roce 2016 mělo jít o 60 až 100 tisíc odběrů. Podle slov čínské Transplantační společnosti, kterou citují v knize Krvavá sklizeň (David Kilgour and David Matas), pocházejí téměř všechny orgány transplantované v Číně od vězňů. A to již celé desítky let. 8. Na transplantace cestují do Číny lidé z celého světa
 5. Softwarová sklizeň (28. 7. 2021) Jiří Sluka 28. 7. 2021 2.0. Glaxnimate. Glaxnimate je jednoduchá aplikace pro tvorbu vektorových animací. Nabízí nástroje pro import grafických podkladů ve formátu SVG, ale také vektorizaci bitmapových obrázků. Umožňuje práci s časovou osou, vrstvami animace, barvami a poskytuje.

Krvavá sklizeň [2007] - Horrory

 1. 4.0 z 5 hvězdiček. 1 Další knihy autora. Popis. Jeden z Kryštofových světů byl prodán výměnou za to, aby se mocný padouch zbavil smrtící kletby. Branou se valí pluky Temných a velká a krvavá sklizeň hříšníků může začít. Kryštof Farský, geniální dítě mezi Tvůrci, se rozhodne hrát vabank
 2. Ochrana ovoce v integrované produkci: Doporučení pro červenec a srpen. 06. 08. 2020 Ing. Vladan Falta, Ph.D.; BIOCONT LABORATORY spol. s r.o. Sady a vinice Zobrazeno 688x S letními prázdninami ukončujeme ochranu proti škůdcům a patogenům v peckovinách, kde probíhá sklizeň
 3. Underworld Krvavé války-Underworld Blood Wars (2016) Ak-ní Horor CZ dabing.av
 4. 2010 - Blood Harvest (Krvavá sklizeň) 2015 - Little Black Lies (česky: 2019 - Malé temné lži) 2016 - Daisy in Chains (česky: 2017 - Má ji rád, nemá ji rád
 5. ule: kolonie v různém rozsahu a kondici - v sadech s rovnováhou častu silná redukce mšicovníkem a slunéčky. S vlhčím počasím může dojít ke zhoršení situace. Přímý zásah není možný, lze pouze využít.
 6. Nezmeškajte aktuálne vysielanie filmu Krvavá sklizeň. Zobrazte si prehľad vysielaní v TV programe od SME
 7. Screenshot prvního výsledku vyhledávání výrazu Wang Li-ťün krvavá sklizeň na serveru Baidu. (Velká Epocha) Čínská internetová cenzura v jednom ze svých posledních záchvěvů povolila vyhledávání výrazů spojených s odběrem orgánů živým lidem..
Nejlepší filmy z televize online | LepšíIdris Elba | Fandíme FilmuProtest: Před čínským velvyslanectvím v Praze seLouky rozkvetly | Agrostis

Krvavá sklizeň (The Reaping), USA 2007. Scénář Carey W. Hayes, Chad Hayes, režie Stephen Hopkins, kamera Peter Levy, hrají Hilary Swank, David Morrissey, Idris Elba, AnnaSophia Robb, Stephen Rea a další. 99 minut, distribuce Warner Bros Australský režisér Stephen Hopkins v rozhovoru k výročí filmu Predátor 2 prozradil, že snímek mohl vypadat úplně jinak. Hlavní roli totiž mohl dostat americký všeuměl Steven Seagal. Seagal roli chtěl tak zoufale, že si začal vymýšlet Jeden z Kryštofových světů byl prodán výměnou za to, aby se mocný padouch zbavil smrtící kletby